Борка Талевски бр.7
1000, Скопје,Р. Македонија
тел: +389 2 2460 299
факс: + 389 2 3216 825
емаил: info@delfinatravel.mk

НАЈНОВИ ПОНУДИ
Хотелот се наоѓа 10 км пред Банско, во близина на новоизградениот центар „Пирин Голф Клуб“. Отворен ...
Хотел Финландија е лоциран на 800 метри од ски лифтот. Хотелот располага со два ресторана, лоби бар,...
Лоциран е во центарот на Пампорово. Располага со лоби бар, ресторан, бизнис центар, трговски центар,...
Хотелот се наоѓа на 100 метри од жичарата. Хотелот располага со ресторан, лоби бар, виски и караоке ...
Eден од поновите хотели во Боровец, лоциран во близина на ски-лифтовите. Располага со ресторан, лоб...
Хотелот е оддалечен 1500 метри од ски лифтовите. Располага со лоби бар, ноќен бар, ресторан , менува...
Лоциран е во срцето на првиот Бугарски ски - центар Боровец (1.350 м) Располага со модерен спортски...
Лоциран е во центарот на Боровец веднаш до гондолата. Располага со: 3 ресторани и барови, ноќен клуб...
Лоциран е во прекрасната борова шума, на 1км оддалеченост од ски лифтовите . Располага со : ресторан...
Лоциран е во центарот на Боровец, на 100 м. од жичарницата. Располага со спа центар, внатрешен базен...
Лоциран е на 50 м. од жичарницата. Располага со спа центар, внатрешен базен, бесплатен интернет и па...
Хотел Мура е лоциран во центарот на Боровец, одалдечен 50 м од жичарата. Хотелот располага со рестор...
Хотел Бреза е стилски три ѕвезден хотел, кои се наога мегу двете детски писти и лифт гондолата. Хоте...
Хотелски комплекс Предел
Хотел Нарцис 4*
Хотел Гранд Хотел 4*
Хотел Катарино 4*
Хотел Мариа Антоанета 3*
Хотел Орфеј 4*
Хотел Сент Џорџ 3*
Хотел Астера 4*
Хотел Гинис 4*
Хотел Св. Иван Рилски 4*
Хотел Олимп 3*
Хотелот се наоѓа во центарот на Банско: Располага со: базен, џакузи, фитнес,сауна и паркинг. Собите ...
Хотелот Премиер се наоѓа на 150 метри од жичарата. Располага со ресторан, лоби –бар, внатрешен шопин...
Хотелот Лаки се наоѓа на 1000 метри од жичарата. Располага со ресторан, лоби –бар, внатрешен шопинг ...
Лоциран е на 500м метри од ски –лифтовите. Располага со: детски базен, затворен базен, маркет, сеф, ...
Хотел Евелина Палас 4*
Хотелот се наоѓа во срцето на Банско, на 350 м од ски лифтот и 800 м од центарот. Располага со еднос...
Хотелот се наоѓа на 400 метри од жичарницата, изграден е во традиционална архитектура, овозможува м...
Хотелот е лоциран на самото подножје на Пирин планина, со лесна достапоност и ноќен живот, во цен...
Хотелот се наоѓа 10 км пред Банско, во близина на новоизградениот центар „Пирин Голф Клуб“. Отворен ...
Нов хотел лоциран во близина на Голф Клубот. Располага со луксузни студија, апартмани и соби, компле...